تعمیرات لپ تاپ در محل تعمیر لپ تاپ در منزل تهران و کرج

تعمیرات لپ تاپ در محل

تعمیر لپ تاپ در منزل و محل کار شما در کمترین زمان ممکن ، با استفاده از بهترین و باتجربه ترین فنی کاران ما صورت می پذیرد ،تعمیرات سخت افزاری لب تاب ، تعمیرات تخصصی برد ، آپدیت کردن بایوس ، تعمیر لپ تاپ انواع برند ها ، تعمیر و تعویض ال ای دی (LED) و ال سی دی (LCD) ، تعویض دی وی دی رایتر (درایو نوری) ، نصب ویندوز لپ تاپ ، نصب برنامه های کاربردی ، تعمیر و تعویض باتری ، تعویض کیبورد و ….

تعمیرات تخصصی سخت افزاری

تیم فنی تعمیرات تخصصی لپ تاپ در مرکز سخت افزاری به تمامی قطعات لپ تاپ مسلط هستند. خدمات ما شامل رفع مشکلات مربوط  قاب و لولا ، صفحه نمایش، چیپ گرافیک ، کیبورد ، فلت تصویر ، RAM ، هارد ، انواع پورت ، باتری ، مادر برد ، CPU  با بهترین امکانات و تجهیزات انجام می گردد.تعمیرات تخصصی لپ تاپ یکی از بخش های تخصصی گروه انفورماتیک سیار تهران است که سرویس های تعمیر انواع لپ تاپ را به کاربران ارائه می نماید.

گارانتی و خدمات پس از فروش

شرکت انفورماتیک سیار تهران اين افتخار را دارد یکی از شرکتهای معتبر و با سابقه در زمینه تعمیرات تخصصی لپ تاپ بصورت سیار می باشد که تاکنون به واسطه کادری مجرب و تجهیزات پیشرفته موفقیت های ارزنده ای را بدست آورده است.با استفاده از بهترین قطعات لپ تاپ این ضمانت را به شما میدهد در صورت خرابی قطعه تا هفت روز آن قطعه را عوض می کند. ویا در صورت نیاز کارشناس به محل مراجعه خواهد کرد .

تعمیر انواع برند ها

تعمیر کلیه نوت بوک(Notebook و لپ تاپ   LAPTOPSONYDELL – HP – TOSHIBAACER – ASUS  – LENOVO – IBM وحتی لپ تاپ و نوت بوک هایی که مراکز تعمیراتی دیگر غیر قابل تعمیر تشخیص داده اند . با گارانتی ارائه می شود.

80 %

تعمیرات فوق تخصصی

75 %

تعمیرات نرم افزاری

100 %

تعمیر لپ تاپ

تعمیرات لپ تاپ در منزل نصب ویندوز انواع لب تاب ها

تعمیرات لپ تاپ یرویس تمام نقاط تهران

سرویس تمام نقاط تهران و کرج حتی تعطیلات